L'Carnitine

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
lcarnitine power plus banner
lcarnitine power plus kapsülü fiyatları

L-carnitine Coenzyme Q10 içeriği

Kilo olmak, hatta obez sıfatını taşımak hiç kimsenin kaderi olmamalı. Doğuştan dünyaya kilolu gelebilirsiniz ama bu bir ömür boyu kilolu yaşayacaksınız anlamını taşımamalı. Hayata 1- 0 yenik başladığınız sağlık sorununuzun üstesinden gelmek yine sizin elinizde. İlk olarak rahatsızlığını kabul edin ve aynalarla olan küslüğünüzü ortadan kaldırın. Aynaya bakmak sizi gerçeklerle yüzleştirecektir. Sonrasında alanında uzman bir diyetisyenden bedeniniz için en uygun olan diyet listesini alın ve hemen diyete başlayın. Diyetin yanında egzersizi asla ihmal etmeyiniz. Bütün bunları yaptığınız halde yine kilo verme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, metabolizmanızın tembel olduğunu gösteriyor. Bunun içinde bizim size tavsiyemiz tamamen doğal içeriğe sahip olan Carnitine kapsüllerinden alıp, kullanmanız olacaktır. Bu kapsüller sayesinde tembel olan metabolizmanız harekete geçecek ve kilo vermeniz çok daha kolaylaşacaktır.

power-plus-icindekilerL-carnitine Coenzyme Q10 içeriği; Power plus Coenzyme Q10 L-Carnitine içeriğinde 10 mg Coenzyme Q10 (Koenzim Q10), 50 mg, L-Carnitine, bitkisel yağ, saf su, hayvansal jelatin, nem verici (bitkisel gliserin – E422) bileşenlerinden oluşur. Bileşenleri incelediğiniz zaman tamamen doğal bir içeriğe sahip olduğunu rahatlıkla fark edebilirsiniz. İçinde bulunan maddelerin hepsinin ayrı bir vazifesi bulunmaktadır. Bu besin takviyesinin en güzel yanı sadece yağ yakma sürecini hızlandırmakla kalmamasıdır. Aynı zamanda bu besin takviyesinden yararlanarak vücudunuzun kas oranını da yükseltebilirsiniz. Sporcularında kullandığı bu besin takviyesi, insan vücudunda ki kasların gelişmesi ve artması konusunda çok etkilidir. Bu besin takviyesini hem zayıflamak için hem de vücut yapmak içinde kullanabilirsiniz.

Yağ yakıcı hap olarak bugün piyasada sayısız besin takviyesi bulunmaktadır. Fakat bunların içinde sadece Carnitine aynı zaman da kas yapma konusunda da çok etkilidir. Şimdi aklınıza şu gelebilir, zayıfladıktan sonra kas yapmanın ne önemi var? Asıl zayıflarken kas yapmak önemlidir. Eğer yağlardan boşalan dokuları kas ile doldurmazsanız, vücudunuz da hem sarkmalar, hem de yumuşamalar oluşacaktır. Buda göze hiç hoş gözükmeyen bir duruma yol açacaktır. Fakat bu bitkisel hap sayesinde aynı anda zayıflamayla birlikte, kaslı ve fit bir görünümü de kazanabilirsiniz.

Kategoriler

biz arayalim iletisim teslimat