L'Carnitine

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
lcarnitine power plus banner
lcarnitine power plus kapsülü fiyatları
Power Plus L-Carnitine - Yağ Yakıcı - L Carnitine Power Plus Yan Etkisi Var Mı?

Power Plus l Carnitine Yan Etkileri

Tıbbi anlamda dünyamız çok büyük ilerleme kat etmiş durumdadır. Çok az hastalık kalmıştır ki tedavisi sonuçsuz kalan. Tıp dünyası bu kadar ilerlerken, ona yan destek olarak gelişen ve önemli bir yol kat eden Alternatif Tıp da bugün önemli derece de gelişmiştir. Tabi ki hiçbir hastalığın tedavisi Alternatif tıpta aranamaz ama yan destek olarak çok önemli katkılar sağladığı da inkar edilemez bir gerçektir. Özellikle bayanların korkulu belası olan fazla kilolar konusunda alternatif tıpın insanlara sunmuş olduğu ürünler, çeşit ve bitki zenginliği yönünden oldukça fazladır. Bu ürünlerden biri olan Carnitine, günümüzde sporcuların bile kullandığı bir besin desteğidir. Ürünü yan etkilerinden çekinerek kullanmıyorsanız, şimdi yan etkilerinin tam olarak neler olduğunu size açıklayalım.

Power Plus l Carnitine yan etkileri bakımından şuana kadar çok ciddi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Fakat bu besin takviyesi her ne kadarda bitkisel özlerden elde de edilse, ürünü kullanırken doz aşımı yapmamaya özen göstermeliyiz. Çünkü bu tarz ürünlerde doz aşımı durumunda besin takviyeleri yan etkileri geliştirebilir. En önemli bilindik yan etkisine gelecek olursak, oda besin takviyesini ilk kullandığınız günlerde gelişen ağızda kuruluk hissidir. Ağzınızın sürekli kuruduğunu hissedersiniz ve bunun geçmesi içinde bol bol su içersiniz. Su içmeniz zaten bu besin takviyesinin kullanımında çok önemli olduğu için fazlaca su içmenizim size hiçbir sakıncası olmayacaktır. Aksine bu yan etkisinin çok su içirerek size faydası dokunacaktır.

Şimdi de bu ürünün içeriği hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. L-carnitine Coenzyme Q10 içeriği; Power plus Coenzyme Q10 L-Carnitine içeriğinde 10 mg Coenzyme Q10 (Koenzim Q10), 50 mg, L-Carnitine, bitkisel yağ, saf su, hayvansal jelatin, nem verici (bitkisel gliserin – E422) bileşenlerinden oluşur. Bu içeriğin bulunduğu orijinal kutunun içinde 60 adet kapsül bulunmaktadır. Kapsülden günde 3 defa öğünlerden yarım saat önce içilmesi gerekmektedir. Kapsülleri yutarken bol su ile yutmayı ihmal etmeyiniz. Unutmayınız günlük 3 kapsülün üzeri doz aşımına girer ve size fayda yerine zarar sağlar.


Sen de Yorumla!

Kategoriler

biz arayalim iletisim teslimat