L'Carnitine

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
lcarnitine power plus banner
lcarnitine power plus kapsülü fiyatları
Power Plus L-Carnitine - Yağ Yakıcı - L Carnitine Power Plus Yorumları

Power plus l carnitine kullanıcı yorumları

Kilo vermek için illa ki kendinizi heba etmenize gerek yok. En güzel kilo verme yöntemi zamana yayarak, uzun vadede verilen kilolardır. Fakat biz insanoğlu her konuda aceleci olduğumuz gibi zayıflama konusunda da aceleci bir yapıya sahibizdir. Bir an evvel zayıflamak için kendimizi hırpalarız. Oysa o kiloları ne kadar uzun vadede aldığımız hiç aklımıza gelmez. Günümüzde en güzel kilo verme yöntemi, bitkisel ürünlerden faydalanılarak yapılan diyetlerle olmaktadır. Çünkü bu bitkisel ürünler metabolizmanızı hızlandırarak, daha kolay bir şekilde zayıflama sürecine girmenizde etkili olmaktadır. Bizde bu yazımızda zayıflama konusunda çok etkili olan bitkisel bir üründen bahsetmek istiyoruz.

power-plus-kas-yapici-yag-yakici-urunYağ yakıcı hap olarak da bilinen Power plus, içinde bolca Carnitine maddesi bulundurur. Carnitine, insan vücudunda olan bir amino asittir. Yağ hücrelerinin kolaylıkla parçalanıp, yok olmasına yardımcı olan bir amino asittir. Fakat bazı insanlar da Carnitine değeri çok düşük olduğundan dolayı metabolizmalarında tembellik sorunu oluşur. Yani vücudun yağ yakımı son derece yavaş olur. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz; aynı anda 5 bayana bir diyet uygulansa ve diyetlerin kalori değerleri tamamen aynı olsa, yinede bu 5 bayan aynı kiloyu veremez. Bazıları çok hızlı kilo verirken, bazılarının kilo verme süreci gecikir. Bu tamamen vücudumuzda bulunan Carnitine değeri ile alakalı olan bir durumdur. İşte Power Plus vücudumuzda ki yetersiz Carnitine değerini yükseltir ve yağ yakıma hızını attırarak, daha kolay kilo vermenize imkan sağlar.

Power plus l carnitine kullanıcı yorumları da hep bu yönde yazılan yazılarla doludur. İnsanlar en çok bu bezin takviyesinin kısa sürede yağları yakmasından memnuniyet duymaktadırlar. Ayrıca bir önemli katkısı da erittiği bu yağ dokusunun yerine hemen kas dokusunun oluşmasını da sağlamaktadır. Yani vücudumuzda ki kilo olarak gözüken yağlar giderken, onların yerini kaslı ve fit bir görüntü alır. Böyle bir vücut yapısına sahip olmayı kim istemez ki? Sizde bu tarz bir değişimi bedeniniz için arzuluyorsanız, diyet, spor ve Carnitine ağırlıklı besin takviyesini hayatınıza alarak, doğru adımlarla sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

4 Kişi Yorum Yaptı “L Carnitine Power Plus Yorumları

 1. deniz 22 Aralık 2015

  merhabalar urunle ilgili hic bir problem yasamadım 3 haftadan beri kullanıyorum istediğim vucuta yaklaşmış sayılıyorum herkesin kullanmasını tavsiye etmekteyim.


 2. muharrem 11 Ocak 2016

  Sporla beraber kullanıyorum enerjim arttığını hissediyorum


 3. mehmet 30 Nisan 2016

  selamünaleyküm sizden 1 ay önce almış olduğum l carnitine kullanmaya devam ediyorum kullanırken ilk başlarda hafif baş dönme yaptı sonra gündelik kullanmaya başladığımda alıştım hem spor hemde yiceklerime dikkat etmeye başladım istediğim vücuda ulaşmaya başladım çok memnunum teşekkür ederim saygılarımla.


 4. sultan karasu 16 Ekim 2017

  çok iyi birşey 1 aydır spor ile kullanıyorum 8 kg verdim 4 kilo fazlam kaldı herhangi bir yan etki görmedim ben talya lcarnitine ürünü aldım çok memnun kaldımSen de Yorumla!

Kategoriler

biz arayalim iletisim teslimat