L'Carnitine

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
lcarnitine power plus banner
lcarnitine power plus kapsülü fiyatları

L-carnitine Coenzyme Q10 Nedir

İnsanların kilo verme arzularının temelinde güzelleşmek kadar sağlıklı bir yaşam isteği de yatar. Çünkü fazla kilolar insanların hayat kalitesini önemli ölçüde düşür. Bir mağazaya gidip, bedeninize uygun bir kıyafeti bulup alamamak her insanı üzer. Ya da sürekli olarak büyük beden satan mağazalar aramak, merdiven çıkarken soluk soluğa kalmak, azcık yol yürüyünce tıkanmak vs. gibi pek çok konuda hayat kaliteniz düşer. Yaşam standartlarınızı yükseltip, kaliteli bir hayat yaşayabilmek için öncelikle diyeti ve egzersizi hayatınıza almalısınız. Bunlar hayatınızda olmazsa olmazlarını olmalı. Daha sonra da bunlara ek olarak bitkisel besin desteklerinden takviye alarak, daha hızlı şekilde kilo verme yollunu izlemelisiniz.

power-plus-l-carnitine-coenzyme-q10L-carnitine Coenzyme Q10 nedir? Yağ yakıcı özelliğe sahip olan bir besin takviyesidir. Diyetlerde insanların yaşadığı en büyük problemlerden biri kilo verme sürecine geç girilmesidir. Bu besin takviyesi sayesinde çok daha kolay bir şekilde yağ yakma sürecine girersiniz ve kilolarınız yağdan gider. İnsan bedeninin en inatçı dokusu yağ dokusudur. Diyet yapan insanlar çok iyi bilirler ki kilo verme sürecinde önce su, sonra kas en yağlar gider. Direnci çok olan bu dokuyu harekete geçirip, daha çabuk parçalanmasını sağlamak için bu besin takviyesini kullanabilirsiniz. Ayrıca yine bu besin takviyesinin yağları yakmak haricinde insanlara sunduğu başka özellikleri de bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden bir tanesi kas oluşumuna sağladığı katkıdır.

Power Plus Sporcu Hapı olarak da bilinir. Çünkü kas yapma özelliği ile sporcularında kullandığı önemli bir besin takviyesidir. Bugün Türkiye de bulunan önemli spor salonlarının bir çoğunda bu besin takviyesi, sporcu insanlara önerilmektedir. Sporcu olmasanız dahi kilo verme sürecinde vücudunuzun deformasyona uğramasının önüne geçmek ve kas dokunuzu güçlendirmek için bu besin takviyesinden faydalanabilirsiniz. Bu besin takviyesinin kullanımı çok önemlidir. Günde 3 defa kullanmanız gereken bu besin takviyesini; sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden önce almalısınız. Yemeklere yarım saat kala bol su ile içmeniz gerekmektedir. Aynı zaman da bu besin takviyesini içtiğiniz dönemde gün içerisinde içtiğiniz suyun miktarı en az 3 litre olmalıdır.

Kategoriler

biz arayalim iletisim teslimat